Seçim sizin!

foxtvBu saatten sonra İslam düşmanı Murdoch’ın Fox TV’sinde kim çalışıyor, kimler reklam veriyorsa her kuruşun Müslümanlara kurşun olarak döndüğünün farkına varsın!

“Müslümanların çoğunluğu barışsever olabilir ama içlerinde büyüyen Cihatçı kanserin farkına varıp ortadan kaldırılana dek onlar da sorumlu sayılmalıdır” diyerek Müslümanları “terörist” gibi göstererek İslam dinine küfreden Fox TV’nin Yahudi sahibi Murdoch tam bir siyonist olduğunu ortaya koydu.

Bu saatten sonra Murdoch’ın Türkiye’de faaliyet gösteren kanalında çalışan herkes Müslümanlara kurşun sıktırdıklarının farkında varmalıdır.

Fox TV’ye verilen her reklam parası, kuruş kuruş Müslümanlara kurşun olarak dönmektedir.

Fox TV’nin yayın yönetmeni Doğan Şentürk, ekran yüzleri Fatih Portakal, İsmail Küçükkaya… Eğer sizde zerre kadar şeref, haysiyet, onur varsa Murdoch isimli soysuz alçağa tavrınızı gösterir, kanalı Fox TV’de çalışmazsınız. Bu saatten sonra Fox TV’deki her emeğiniz Müslümanlara kurşun olarak dönecektir.

Gülen terör örgütünün siyonist İsrail’in işbirlikçisi bir taşeron olduğunu biliyoruz. Müslüman düşmanı Murdoch ile işbirliği yapan Gülen terör örgütünün neye hizmet ettiğini bir kez daha görüyoruz. Onların hain olduklarının farkındayız. Ama Doğan Şentürk, Fatih Portakal, İsmail Küçükkaya sizde zerre kadar Türkiye sevgisi varsa, zerre kadar haysiyet kalmışsa diye sesleniyoruz.

Bu bir savaş ilanıdır. Patronunuz Müslümanlara açıkça savaş açmış, kanalı Fox TV tescilli bir İslam düşmanı olduğunu göstermiştir. Safınızı seçin, Müslüman düşmanı ile beraberlik mi yoksa onur, şeref, haysiyet ve namusunuz mu?

Seçim sizin….

Yunus Emre

﷽ Kul | Bosna Sevdalısı | Silahsız Muhafız | #Diriliş

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir Cevap Yazın